BNA - Business News Agency
Saturs atjaunots pirms ne vairāk kā 4 stundam
Šodien ir 2018. gada 21. augusts 03:08:15
Izvēlies kategoriju:
INTERVIJAS
Padomājiet tomēr, kā ar šādu agresīvu bagāžu mazajā Latvijā dzīvosim pēc 6. oktobra?
Latvijā politika ir vairāk politikas imitācija, simulakrs, nevis klasiskā politika, kāda līdz pat pēdējam laikam darbojās tā saucamajās Rietumu demokrātijās.
Protams, sīkpartijas netiek taisītas, lai speciāli kaut kam kaitētu un kaut ko atsūktu. To līderi jūtas paši varoņi tautai.
Troksnis atkal tiks saukts par politisko darbību.
Politiskajā procesā kā dabā - tukša vieta brīva nestāv - kāds politiskais spēks nogrimst, kāds nāk vietā. Ne vienmēr gan jaunais ir jauns.
Lai Artura vārds nepazustu starp tūkstošiem, to nepieciešams ierakstīt Lielajā piemiņas grāmatā, kurā ir simtiem latviešu tautai svarīgu vārdu. Tajā ierakstīti arī Viestura ordeņa cilvēki, kuru devīze ir: Confortamini et pugnate - Esiet stipri un cīnieties!
Beidzot ir nozare, par kuru mēs ar lepnumu varam teikt: «Latvijai ir ja ne visas planētas, tad ES priekšgalā. Šī jaunā Latvijas specializācijas joma ir likvidācija.»
Balsojot par Kaimiņu & Co, jūs savu balsi par velti atdodat politiskiem spekulantiem, kuru vienīgā interese ir šo jūsu balsi izdevīgāk pārdot jebkuram pircējam par reālu naudu.
13. Saeima solās būs sašķelta.
Jo aktīvākas top šīs Saeimas partiju un to transformāciju priekšvēlēšanu izpausmes, jo vairāk man sāk šķist, ka 12. Saeima vadījusi savas dienas pārāk laiski un bezatbildīgi.
Līdz saulainajai tālei - 2% augstākajai izglītībai - kā līdz komunismam.
Karstā vasara gigantiskos apjomos uzkarsēja Latvijas ekonomiku.
Tiek lēsts, ka pasaules tirgū IKT nozarē darbinieku deficīts sasniegs vienu miljonu 2020. gadā, savukārt Eiropā tas ir aptuveni 500 000.
Iegūstot aizvien vairāk informācijas par patiesajiem OIK afēras apmēriem un detaļām, šķiet teju neticami, ka tik liela apmēra krāpniecība, ko radījusi un piesegusi Ekonomikas ministrija un Ministru kabinets, vispār ir bijusi iespējama, tomēr tā reāli ir notikusi.
Es ar populismu apzīmēju operēšanu nevis ar konkrētām idejām un priekšlikumiem, bet gan emocionāli iekrāsotiem saukļiem.