Saturs atjaunots pirms ne vairāk kā 4 stundam
Šodien ir 2018. gada 19. februāris 04:14:25
Izvēlies kategoriju:
INTERVIJAS
Reformas mērķis esot valsts darbā strādājošo algām sasniegt vismaz 80% no līdzvērtīga amata privātajā sektorā.
Piepeši palikt bez Maizīša SAB vadībā būtu kā šķūnim palikt bez jumta, kā plikam palikt bez segas.
Pirmkārt, domāju, ka arī Latvijā, turklāt ne tikai varā, bet arī sabiedrībā, represēto traģēdija un tās ietekme uz tautas likteni nav adekvāti politiski un arī sociāli novērtēta.
Mediķu cīņā par algu paaugstinājumu daudz tika piesaukts ārstu un māsu trūkums, kas atsevišķās specialitātēs un reģionos ir īpaši sāpīgs un jau draud radīt sistēmiskas problēmas.
Satversmes aizsardzības biroja direktors, tā ir ļoti nopietna amatpersona. Viņa rokās ir ļoti daudz kas… slepena informācija. Tas daudz ko izšķirs.
Lai gan 2017. gadā ārvalstu tiešo investīciju plūsma atjaunojās, tomēr ir vērojama kāda ļoti nepatīkama tendence.
Atkal dienaskārtībā parādījies jautājums par Stambulas konvencijas ratificēšanu. Sociālie tīkli verd. Šis jautājums Latvijā, protams, nav par vardarbību vai attieksmi pret sievietēm.
Kamēr Latvijas politiķi vēl tikai gatavojas pie katra sabiedriskā medija izveidot uzraudzības padomi, Krievijā pie Kultūras ministrijas sabiedriskā padome darbojas un jau ir pārvērsta par efektīvu cenzūras instrumentu. Visskandalozāk tas izpaudās šī gada 23. janvārī.
Arī bez kādas parlamentārās izmeklēšanas komisijas sen redzams, ka jau trešo dekādi pastāv tādas «valsts sagrābšanas pazīmes», ka maz neliekas.
Šis jautājums ir īpaši aktuāls tāpēc, ka Latvijā par militāriem ekspertiem uzdodas pat pilnīgi traki ļaudis, kas pieprasa iedarbināt NATO līguma 5. pantu pat kiberuzbrukuma gadījumā.
Raugi, Ministru kabinets (mīnus 42,0%), Saeima (mīnus 54,6%) un politiskās partijas (mīnus 68,1%) viscaur pēdējās vietās.
Bet veselības reforma un nē-veselība vispār ir kā laimes debesmanna četrprocentīgā piena peldē.
Jau šodien skaidri iezīmējas rudenī gaidāmo Saeimas vēlēšanu stāsts.
IZM atklāj arvien jaunas reformu frontes līnijas – māc bažas, vai spēs tikt galā.
Politiķu biežņa vai – tieši otrādi – skrajās rindas liecina par izdevīgumu, ko viņi atrod vienā vai otrā pasākumā.