Saturs atjaunots pirms ne vairāk kā 4 stundam
Šodien ir 2018. gada 21. novembris 00:37:16
Izvēlies kategoriju:
INTERVIJAS
Spožu domu un gaišu cerību pilnu dzimšanas dienu, Latvija!
Iespējams, CSP ziņas par pakalpojumu cenu izmaiņām šogad ir blefs.
Valsti parocīgāk mīlēt gultā.
Nevar teikt, ka Bordānam būtu izcili laba reputācija citu partiju aprindās. Piemēram, Nacionālajai apvienībai viņš ir renegāts.
Šis pirms un pēcvēlēšanu periods, kas dažkārt var ieilgt, ir laiks, kad vecie vairs nevar vai nedrīkst, bet jaunie vēl nevar.
Šajā situācijā būtu apsveicami, ja Saeimā ievēlētās latviešu partijas beigtu mērīties ar krāniņiem brīdī, kad neviena no tām sevi nevar nosaukt par uzvarētāju, un ķertos pie savu tiešo pienākumu veikšanas: izveidotu valdību, pildītu priekšvēlēšanu solījumus utt. u.t.jpr.
Vai citas koalīcijas partijas ir gatavas jelkādā veidā atbalstīt šo JKP proponēto teroru?
Kopumā 16 līdz 18 procentiem bērnu līdz sešu gadu vecumam vērojami psihiskās veselības traucējumi.
Jautājums, kas joprojām daudziem lasītajiem nav saprotams - kāpēc, ja Eiropas pilsoņu vairākums noraida sezonālo laika maiņu, ES līmenī lēmumu nevar pieņemt operatīvi, bet ir jāgaida gandrīz divi gadi.
Vai tiešām Kremlis izvēlas aģentus, kuriem, piedodiet, nav visi mājās?
Ministrija zombē sabiedrību, apgalvojot, ka laukos izglītības kvalitāte ir zema.
Nupat notikušajās vēlēšanās tā dēvētajā latviskajā spārnā divas pirmās vietas ar lielāko mandātu skaitu ieņēma politiskie spēki, kuri dēvējami kā antisistēmiski.
Lai nekacinātu mediķus un neriskētu ar jau tā vārgās sistēmas galīgu sagraušanu, izmest šo likumu, neko citu neliekot vietā, nedrīkst, bet to koriģēt gan ne tikai varētu, bet vajadzētu.
Saeimas vēlēšanas savā ziņā ir 100 dažādu uzskatu, pārliecības, rakstura cilvēku pieņemšana darbā, kur darba devējs un darbā pieņēmējs ir tauta.
Plika muldēšana, nekādas izpratnes par valsts pārvaldi, sacensības daiļrunāšanā - tāds ir priekšvēlēšanu maratons.