Saturs atjaunots pirms ne vairāk kā 4 stundam
Šodien ir 2024. gada 16. jūlijs 19:27:54
Autortiesības

AUTORTIESĪBAS, ar tām saistītās tiesības un pienākumi

Ziņu aģentūra BNA LATVIA ir īpašums, kas satur oriģinālmateriālus, kā arī aizgūtu materiālu izmantojumu no citiem resursiem.

Aģentūras BNA LATVIA lietotāju tiesības un pienākumi:
Ziņu aģentūras BNA LATVIA lietotājam nav atļauts pārveidot, kopēt, reproducēt, pārpublicēt, pārsūtīt, izplatīt jebkāda veida informāciju, kas attiecas uz BNA saturu, bez BNA redakcijas rakstiskas atļaujas. Pārpublicējot BNA informāciju, lietotājam jānorāda atsauce uz BNA LATVIA un interneta resursa adresi www.bna.lv. Portāla BNA LATVIA lietotājam, lai iegūtu informācijas izmantošanas tiesības, jāsaņem autortiesību subjekta rakstiska atļauja, ko iespējams iegūt, sazinoties ar redakciju - editor@bna.lv.

Plašsaziņas līdzekļiem, kuri noslēguši sadarbības līgumu ar ziņu aģentūru BNA LATVIA, atļauts visu interneta resursā www.bna.lv sagatavoto ziņu materiālu un fotogrāfijas izmantot bez maksas.


Ja netiek ievēroti augstāk minētie, BNA lietotāju pienākumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.