Saturs atjaunots pirms ne vairāk kā 4 stundam
Šodien ir 2024. gada 25. jūnijs 18:56:22
Izklaide » Vecpuišu ballītes ABC - reālas idejas un padomi organizatoram
Izvēlies kategoriju:
Rādīt informāciju: Ziņas Foto ziņas Preses relīzes Tirgus ziņas Intervijas
Vecpuišu ballītes ABC - reālas idejas un padomi organizatoram
Autors: Publicitātes materiāls, 08/10/2020 12:40


Vecpuišu ballīte ir gaidīts notikums gan draugiem, gan pašam vecpuisim, jo tā ir viena no retajām reizēm, kad veči var izklaidēties bez savām draudzenēm un neviens neuzdrošināsies to izjaukt ar telefona zvanu “Tu zini, cik ir pulkstenis? Kāpēc sen jau neesi mājās?” Lai pasākums izdotos grandiozs, lūk, vairākas idejas vecpuišu ballītei, ko noteikti vērts ņemt vērā un likt lietā!

Kam ir jāorganizē vecpuišu ballīte?

Noteikums NR. 1 - vecpuišu ballīte ir par godu topošajam vīram, tādēļ tikai viņš var izlemt ar ko kopā grib pavadīt šo dienu. Parasti galvenos organizatora pienākumus uzņemas līgavaiņa brālis, labākais draugs vai vedējtēvs, taču tas nebūt nenozīmē, ka viņam visa rūpe ir jāuzņemas uz saviem pleciem. Ir jāmāk sadalīt pienākumus!

Plānošana - panākumu atslēga

Vecpuišu ballīte var izdoties tikai tad, ja tās organizēšanai pieiet nopietni. Kad vecpuisis ir iedevis draugu sarakstu, ar kuriem kopā grib izklaidēties, izveido čatu:
• WhatsApp;
• Facebook messenger;
• Facebook event.


Facebook event ir ļoti ērta platforma, jo tajā pārskatāmi var izveidot atsevišķas tēmas zem kurām visi varēs izteikt savu viedokli un pēcāk arī atrast vajadzīgo informāciju.

Tēmas un idejas vecpuišu ballītei, ko noteikti vajag apspriest:
• datums - pirms tam ieteicams apspriesties ar līgavaini, kuri datumi viņam ir brīvi un cik ilgu laiku pirms kāzām viņš gribētu vecpuišu ballīti;
• nakšņošanas vieta - ja vecpuišu ballīte ir paredzēta divu dienu garumā (par šo noteikti vajag apspriesties ar līgavaini, vai viņš to grib);
• dzērieni - zināms, ka vecpuišu ballīte nav iedomājama bez tiem, tomēr vakaram nevajadzētu beigties pārlieku ātri, tādēļ neaizraujaties;
• transports - neatkarīgi no aktivitātēm un lokāciju skaita, jums ir vajadzīgs transports. Rīgas robežās izdevīgs variants ir arī taxi, tomēr foršāk, ja visi varat pārvietoties ar vienu transportlīdzekli, tādēļ apskatiet busa īres iespējas caur paziņām, ss.lv vai atbilstošās Facebook grupās;
• tematika - šī gan nav obligāta prasība, tomēr kopēja tematika, kas caurvijas visa pasākuma gaitā, ir lielisks papildinājums. Šādas idejas vecpuišu ballītei liks izskatīties ļoti pārdomātai.

Neatliec plānošanu uz rītdienu!

Idejas ballītes tematikai

Vecpuišu ballīte ir par un ap jūsu draugu, tādēļ tai ir jābūt saistītai ar viņa nodarbošanos, hobijiem, interesēm vai tādai, kas viņam liktos amizanta un piemērota.

Vecpuišu ballītes tematikas idejas:
• policisti un cietumnieks;
• jūrnieki;
• copmaņi;
• sportisti (konkrēta sporta veida, sportisti 90ajos, sportisti “nūģi” u. tml.);
• armijnieki;
• bagātie biznesmeņi;
• havaju stils;
• arābu šeihi u.c.


Vecpuišu ballīte nenozīmē sava drauga nemitīgu pazemošanu, tādēļ tematika, scenārijs un uzdevumi vecpuišu ballītei ir jāpārdomā rūpīgi. Visam plānam ir jābūt interesantam un tādam, kas ļaus jums pavadīt kopā forši laiku un sagādās neaizmirstamas emocijas.

Jautri uzdevumi vecpuišu ballītei

Nu, ko, ir laiks pārbaudīt vecpuisi pirms viņš iestūrē laulības ostā! Atceries, ka uzdevumiem ir jābūt saistītiem ar spēka pārbaudēm, līgavu un gatavību ieņemt vīra un ģimenes galvas lomu. Tāpat arī dienas plānā nevar aizmirst par aktivitātēm, kurās varat izklaidēties visi kopā!

Reball jeb peintbols ar gumijas bumbiņām

Vecpuišu ballīte nav iedomājama bez kārtīgas peintbola spēles. Ja tomēr jums šī ideja šķiet mazliet par biežu dzirdēta, izvēlaties mūsdienīgu alternatīvu - reball jeb peintbolu ar gumijas bumbiņām.

Priekšrocības:
• nepaliek krāsu traipi uz apģērba;
• spēle notiek iekštelpās, tādēļ nav jāuztraucas par laikapstākļiem un sezonu (var spēlēt jebkurā gadalaikā);
• iespējams noregulēt ieroča stiprumu tā, lai trāpījums būtu vairāk/mazāk jūtams;
• neierobežots patronu skaits bez maksas - šauj, cik vien vēlies visas spēles garumā;
• interesantas un tematiskas misijas;
• smieklīgi kostīmi vecpuisim, kas tiek iekļauts cenā.

Liela pieredze vecpuišu ballīšu organizēšanā ir izklaides parkiem “GUNSnLASERS”, kas atrodas trīs lokācijās Rīgā - Šampēterī (Šampētera iela 1), Juglā (Mārkalnes iela 10) un Mežaparkā (Viestura prospekts 2). Uzņēmuma darbinieki parūpēsies par to, lai spēle būtu neaizmirstama un jūs varētu savam draugam kārtīgi sadod!

Braucieni ar elektrokartingiem

Labākās idejas vecpuišu ballītei ir tādas, kad visi varat izjust kārtīgu azarta devu un sacensību garu. Līdz ar to braucieni ar kartingiem ir laba doma, ko noteikti vajadzētu iekļaut dienas plānā. Kurš no jūsu drauga loka būs ātrākais braucējs? Pierādiet savas prasmes trasē!

Uzņēmums “GUNSnLASERS” izklaides biznesā darbojas jau vairākus gadus, tādēļ zina, kā pozitīvi pārsteigt savus klientus un uzrīkot foršu vecpuišu ballīti. Rezervējot savu pasākumu pie “GUNSnLASERS”, instruktori par jautrību parūpēsies jūsu vietā.

Kādēļ izvēlēties “GUNSnLASERS” elektrokartingus?
• Oriģinālāka ideja par parastajiem benzīna kartingiem
• Dabai un cilvēka veselībai draudzīgāki braucamie, jo darbojas ar elektrodzinējiem
• Nervus kutinoša sānslīde
• Trase atrodas iekštelpās, tādēļ var braukt visu gadu
• Darba laiks 24/7, iepriekš rezervējot pasākumu
• Sistēma, kas precīzi uzņem laiku un nosaka, kurš no braucējiem ir bijis ātrākais
• Draudzīgas cenas un atlaides lielākām grupām
• Iespēja iekļūt TOP 10 ātrāko braucēju topā

Trasē Mārkalnes ielā 10, Rīgā, ir pieejamas arī labiekārtotas atpūtas telpas un galdiņi. Bez maksas droši var ņemt līdzi savus ēdienus un dzērienus, lai turpinātu svinības arī pēc braucieniem ar kartingiem. Lielisks serviss un atmosfēra garantēta!


Šaudīšanās ar reālistiskām ieroču replikām

Vīriešiem vienmēr interesē dažādi ieroči un kaujas munīcijas. Lai pārliecinātos par vecpuiša vīrišķību, dodaties izšaudīties ar īstu ieroču replikām jeb kopijām. Piemēram, izvēloties airsoft replikas, jūs varēsiet izmēģināt MP5 un M4 automātus. Lai gan pirmajā mirklī šķiet tīrais nieks ar šādu ieroča kopiju noskraidīt pa laukumu 1h, uzdevums var izrādīties krietni vien grūtāks. Ja gribas uzspēlēt kārtīgu airsoft, tad izvēlaties “GUNSnLASERS” iekštelpu un āra poligonus Rīgā. Vairāk informācijas meklē mājaslapā www.gunsnlasers.lv!Jautājumi par līgavu Šis uzdevums būs grūtāks nekā jūs varat iedomāties, jo vecpuisis negribēs kļūdīties. Likme ir augsta - vai tiešām topošā sieva neapvainosies, ja līgavainis nespēs atcerēties pirmā randiņa datumu vai viņas mīļākās puķes?

Idejas jautājumiem
1. Kur notika jūsu pirmais randiņš?
2. Kādu ēdienu viņa pagatavoja pirmo, kad sākāt dzīvot kopā?
3. Kura īpašība viņai Tevī nepatīk visvairāk?
4. Kāda ir viņas mīļākā dziesma?
5. Kas ir viņas iecienītākais restorāns?
6. Uz kuru valsti viņa gribētu aizceļot ar Tevi kopā?
7. Cik bērnus viņa vēlas?
8. Kāda bija viņas bērnības iesauka?

Noskaidro atbildes no līgavas un pēc tam tos uzdod savam draugam. Atbildes varat nofilmēt, lai pēc tam jums būtu materiāls, uz ko ik pa laikam atskatīties un pasmieties. Šie uzdevumi vecpuišu ballītei ir ļoti tematiski un interesanti gan līgavainim, gan arī draugiem.

Atceries, ka vecpuišu ballīte ir par un ap jūsu draugu, tādēļ ieguldiet savu laiku, lai sarīkotu viņam neaizmirstamu nedēļas nogali! Jūsu draugs to noteikti novērtēs!

Foto: gunsnlasers.lv
KOMENTĀRI
Jūs varat pievienot savu komentāru ziņai, kas tiks nosūtīts portāla redaktoram. Ja tas saturēs aktuālu un redakcijai saistošu informāciju, ziņa tiks papildināta ar Jūsu iesūtīto komentāru un Jūs vai Jūsu norādītā persona tiksiet norādīti kā ziņas papildinājuma pirmavoti.


Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Vēlos saņemt citus jaunākos komentārus par šo rakstu, savā e-pastā!
Tava ziņa:
Uz augšu