Saturs atjaunots pirms ne vairāk kā 4 stundam
Šodien ir 2022. gada 30. septembris 02:14:17
Uzņēmējdarbība » Uzņēmēji: Uzņemot ārvalstu viesus, svarīgs ir ne tikai bizness, bet arī serviss
Izvēlies kategoriju:
Rādīt informāciju: Ziņas Foto ziņas Preses relīzes Tirgus ziņas Intervijas
Uzņēmēji: Uzņemot ārvalstu viesus, svarīgs ir ne tikai bizness, bet arī serviss
Autors: Publicitātes materiāls, 05/10/2017 16:07


Rīga ir pilsēta, kas dienas ritmā dzīvīgi pulsē kopā ar ārvalstu viesiem, kuri, šeit ierodoties, vēlas būt daļa no pilsētas. Kā norāda vairāki uzņēmējdarbības eksperti, mūsdienās biznesā svarīga nav tikai ideja, ko vēlies pārdot, bet serviss, ko spēj nodrošināt, lai pārliecinātu potenciālo sadarbības partneri.
 
Ņemot vērā vēlmi pēc izcilības un augstas klases servisa, vietējie uzņēmēji norāda, ka galvenās prasības, izvēloties potenciālajiem ārvalstu sadarbības partneriem naktsmītnes, ir gan atsauksmes, gan atrašanās vieta, gan komforts, jo, ja klients konkrētajā vietā jūtas labi, ir atpūties, tad arī iespēja noslēgt vēlamo biznesa darījumu ievērojami pieaug.
 
Kā viena no populārākajām vietām, kura uz laiku kļūst par mājvietu ārvalstu visiem, ir četru zvaigžņu viesnīca “Radi un draugi”, kas atrodas pašā Vecrīgas sirdī.
 
„Viesnīcas viens no plusiem ir tās atrašanās vieta. To nereti izvēlas uzņēmēji saviem partneriem, jo viņiem šādi ir iespēja ne tikai iepazīt vēsturiskās vietas Vecrīgā, bet no šejienes ir viegli nokļūt jebkur. Tāpat atzinīgi tiek novērtēts serviss, kā viesi tiek sagaidīti, klusums, kas ir svarīgs relaksācijai, kā arī klienti lielu nozīmi piešķir labsajūtai, ko nodrošina komfortabla vide un mājīgs interjers,” pauž viesnīcas “Radi un draugi” direktore Margarita Platace.
 
Tāpat novērojusi arī Latvijas Uzņēmējdarbības Attīstības centrs (LUAC) projektu koordinatore Baiba Paegle, sakot: „Ir teiciens – kvalitāti atceras vēl ilgi pēc tam, kad cena jau ir aizmirsta, tāpēc arī LUAC biedriem nereti atgādinu, ka uzņēmējdarbība neveidojas no tā, kādu cenu jūs piedāvājat, bet kā jūs pret potenciālo sadarbības partneri izturaties. Ja brauc uzņēmuma pārstāvis no ārzemēm, ir svarīgi viņu ne tikai pienācīgi sagaidīt lidostā, bet nodrošināt tādas naktsmājas, kas ļaus apskatīt, iepazīt, izbaudīt un pienācīgi atpūsties. Ja partneris gūs lielisku iespaidu par jums kā cilvēku, tas paver plašas iespējas biznesā.”
 
Četru zvaigžņu viesnīca „Radi un draugi” atrodas Rīgas vēsturiskajā centrā – Vecrīgā, Mārstaļu ielā. Šī ir lieliska atrašanās vieta, jo tūristu iecienītie kultūras, mākslas un atpūtas objekti ir tikai pāris minūšu gājiena attālumā.
 
1995. gadā viesnīca savu darbību uzsāka ar 28 numuriem, divas reizes tikusi paplašināta un tagad, pēc 2012. gadā piedzīvotās pārbūves, piedāvā 72 jaunas un modernas istabas, mājīgu salonu, 2 gaišas un plašas konferenču zāles un elegantu restorānu Niklāvs.

KOMENTĀRI
Jūs varat pievienot savu komentāru ziņai, kas tiks nosūtīts portāla redaktoram. Ja tas saturēs aktuālu un redakcijai saistošu informāciju, ziņa tiks papildināta ar Jūsu iesūtīto komentāru un Jūs vai Jūsu norādītā persona tiksiet norādīti kā ziņas papildinājuma pirmavoti.


Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Vēlos saņemt citus jaunākos komentārus par šo rakstu, savā e-pastā!
Tava ziņa:
Uz augšu