Saturs atjaunots pirms ne vairāk kā 15 minūtēm
Šodien ir 2023. gada 26. septembris 13:06:01
Izklaide » Sony BRAVIA® 3D televizori Latvijā jau vasaras sākumā
Izvēlies kategoriju:
Rādīt informāciju: Ziņas Foto ziņas Preses relīzes Tirgus ziņas Intervijas
Sony BRAVIA® 3D televizori Latvijā jau vasaras sākumā
Autors: Silvija Zeibote, fotogrāfs: Edijs Pālens, 02/03/2010 12:21


Sony ir vienīgais ražotājs, kas nodrošina visu 3D nepieciešamo – 3D filmas, spēles un koncertu ierakstus, Blu-ray spēlētājus un PS3 spēļu konsoles, kā arī BRAVIA televizorus.

Sony Baltic šodien paziņo, ka pirmie BRAVIA Full HD 3D televizori Latvijā būs nopērkami jau šī gada vasaras sākumā. 3D ir nozīmīgākais televizoru tehnoloģijas jaunievedums pēdējo 40 gadu laikā kopš parādījās krāsu televizori.

Ar 3D televizoriem, atšķirībā no pašreizējajiem televizoriem, skatītājs redz telpisku – trīs dimensiju attēlu, kas nodrošina līdz šim nebijušu „klātbūtnes” efektu.

Sony ir vienīgais ražotājs, kas nodrošina visu 3D nepieciešamo – 3D filmas, spēles un koncertu ierakstus, Blu-ray spēlētājus un PS3 spēļu konsoles, kā arī BRAVIA televizorus. “Sony ir unikāls stāvoklis, ja runājam par patērētāju nodrošināšanu ar 3D iespējām — sākot no filmu uzņemšanas līdz pat to piegādei,” sacīja Ingmars Pavasars, Sony TV un mājas audio/video produktu vadītājs Baltijā.

Televizoros izmantotā Sony tehnoloģija Full HD 3D izmanto 200 Hz televizoru augsto kadru nomaiņas ātrumu kopā ar briļļu tehnoloģiju Active Shutter, lai izveidotu dabiski piesātinātus un spilgtus 3D attēlus.

Sony piedāvās divus 3D televizoru modeļus: BRAVIA LX900 un HX900, kas atkarībā no ekrāna izmēra maksās sākot no Ls 1250. Sony tāpat piedāvās arī vairākus Blu-ray 3D disku atskaņotājus: BDP-S470 (Ls 160), BDP-S570 (Ls 180) un BDP-S770 (Ls 210).


KOMENTĀRI
Jūs varat pievienot savu komentāru ziņai, kas tiks nosūtīts portāla redaktoram. Ja tas saturēs aktuālu un redakcijai saistošu informāciju, ziņa tiks papildināta ar Jūsu iesūtīto komentāru un Jūs vai Jūsu norādītā persona tiksiet norādīti kā ziņas papildinājuma pirmavoti.


Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Vēlos saņemt citus jaunākos komentārus par šo rakstu, savā e-pastā!
Tava ziņa:
Uz augšu