Saturs atjaunots pirms ne vairāk kā 4 stundam
Šodien ir 2024. gada 29. februāris 19:42:57
Pasaule » Maskavas uzņēmējiem stāsta par biznesa iespējām Latvijā
Izvēlies kategoriju:
Rādīt informāciju: Ziņas Foto ziņas Preses relīzes Tirgus ziņas Intervijas
Maskavas uzņēmējiem stāsta par biznesa iespējām Latvijā
Autors: Solvita Barkāne, 08/10/2009 15:47

Vakar, 7. oktobrī Maskavā notika Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) ārējās ekonomiskās pārstāvniecības Krievijas Federācijā organizēts investīciju seminārs „Latvija – jūsu biznesa partneris ES, jeb krīze – iespēju laiks”.

Seminārā Krievijas potenciālajiem investoriem tika sniegta informācija par iespējām attīstīt biznesu krīzes apstākļos Latvijā, konkrētiem investīciju projektiem, biznesa parkiem, nodokļiem, pieejamo valsts atbalstu no Eiropas Savienības struktūrfondiem, infrastruktūru, kā arī par iespējām atpūsties Latvijas Jūrmalā.  

No Latvijas puses seminārā piedalījās 6 Latvijas kompānijas: Pareks Asset Management,  M&A Orient Baltic Business Broker, CT Aviation Service, Immostate, Rivera un izdevums Railway Outlook . No Krievijas puses savu dalību pasākumā pieteica 83 kompānijas.

LIAA pārstāvniecība Krievijas Federācijā plāno arī turpmāk rīkot šāda veida pasākumus un popularizēt Latviju kā biznesa tiltu uz starp Krieviju un Eiropas Savienību.

KOMENTĀRI
Jūs varat pievienot savu komentāru ziņai, kas tiks nosūtīts portāla redaktoram. Ja tas saturēs aktuālu un redakcijai saistošu informāciju, ziņa tiks papildināta ar Jūsu iesūtīto komentāru un Jūs vai Jūsu norādītā persona tiksiet norādīti kā ziņas papildinājuma pirmavoti.


Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Vēlos saņemt citus jaunākos komentārus par šo rakstu, savā e-pastā!
Tava ziņa:
Uz augšu