Saturs atjaunots pirms ne vairāk kā 4 stundam
Šodien ir 2022. gada 12. augusts 06:27:40
» Mārtiņš Lazdovskis iecelts par “Latvijas Valsts ceļi” valdes priekšsēdētāju
Izvēlies kategoriju:
Rādīt informāciju: Ziņas Foto ziņas Preses relīzes Tirgus ziņas Intervijas
Mārtiņš Lazdovskis iecelts par “Latvijas Valsts ceļi” valdes priekšsēdētāju
Autors: BNA LATVIA, 24/09/2021 14:48

Satiksmes ministrija (SM) par valsts sabiedrības ar ierobežotu atbildību “Latvijas Valsts ceļi” (LVC) valdes priekšsēdētāju iecēla Mārtiņu Lazdovki, kurš savus amata pienākumus sāks pildīt no š.g. 24 septembra.

Kopumā atklātajā konkursā uz LVC priekšsēdētāja amatu piedalījās 14 pretendenti. Izvērtējot kandidātus atbilstoši izvirzītajiem vērtēšanas kritērijiem, Nominācijas komisija lēma LVC valdes priekšsēdētāja amatam virzīt Mārtiņu Lazdovski, kurš konkursā bija ieguvis lielāko punktu skaitu.

Mārtiņam Lazdovskim ir vairāk nekā desmit gadu ilga pieredze darbā vadošos amatos. Kopš 2015. gada viņš ieņem valdes locekļa amatu LVC. Mārtiņam Lazdovskim ir Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātē iegūts maģistra grāds ekonomikā. 

Konkurss tika organizēts trīs kārtās, vērtējot kandidātu zināšanas un pieredzi uzņēmuma finanšu vadībā, iekšējā audita un kvalitātes vadībā, risku vadībā un personāla vadībā, valsts autoceļu tīkla pārvaldīšanā un kapitālsabiedrības korporatīvajā pārvaldībā, kā arī svešvalodu zināšanas. Pēc dokumentu izvērtēšanas pirmajā kārtā, atlases otrajai kārtai tika izvirzīti četri pretendenti. Otrajā kārtā tika pārbaudīta kandidātu motivācija, profesionālās zināšanas un kompetences. Atlases trešajā kārtā pretendenti prezentēja savu redzējumu par LVC attīstības virzieniem tuvākajos piecos gados.

Nominācijas komisiju vadīja Tālivaldis Vectirāns, SM Autoceļu infrastruktūras departamenta direktors, komisijas locekļi – Liene Priedīte-Kancēviča, SM Juridiskā departamenta direktore; Inguna Strautmane, SM Valsts kapitāla daļu pārvaldības departamenta direktore; Kristīne Priede, Pārresoru koordinācijas centra Kapitālsabiedrību pārvaldības nodaļas konsultante; Leonīds Jākobsons, neatkarīgais eksperts, biedrības “Latvijas Būvinženieru savienība” valdes loceklis, Būvmateriālu ražotāju asociācijas izpilddirektors; Dzintars Pomers, neatkarīgais eksperts,  akciju sabiedrības “A.C.B.” vadības tehniskais konsultants.

Lai nodrošinātu profesionālu kandidātu atlases un izvērtēšanas procesu tika piesaistīta personāla atlases kompānija SIA “Fontes Executive Search”.

KOMENTĀRI
Jūs varat pievienot savu komentāru ziņai, kas tiks nosūtīts portāla redaktoram. Ja tas saturēs aktuālu un redakcijai saistošu informāciju, ziņa tiks papildināta ar Jūsu iesūtīto komentāru un Jūs vai Jūsu norādītā persona tiksiet norādīti kā ziņas papildinājuma pirmavoti.


Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Vēlos saņemt citus jaunākos komentārus par šo rakstu, savā e-pastā!
Tava ziņa:
Uz augšu