Saturs atjaunots pirms ne vairāk kā 4 stundam
Šodien ir 2020. gada 3. aprīlis 04:25:11
» Latvijas uzņēmējus aicina sākt ražot dezinfekcijas līdzekļus
Izvēlies kategoriju:
Rādīt informāciju: Ziņas Foto ziņas Preses relīzes Tirgus ziņas Intervijas
Latvijas uzņēmējus aicina sākt ražot dezinfekcijas līdzekļus
Autors: BNA LATVIA, 18/03/2020 12:20

Latvijas Darba devēju konfederācija izplatījusi paziņojumu, kurā lūdz Latvijas uzņēmēju palīdzību Covid 19 izplatības dēļ.

Latvijas Darba devēju konfederācija sociālajā vietnē Facebook ievietojusi aicinājumu, kurā lūdz Latvijas uzņēmējiem palīdzēt ārstniecības iestādēm ar dezinfekcijas līdzekļu iegādi.

"Ņemot vērā izsludināto ārkārtas situāciju saistībā ar #COVID19 vīrusa izplatību, Veselības ministrija lūdz uzņēmēju palīdzību! Šobrīd ārstniecības iestādēm nepieciešami dezinfekcijas līdzekļi un aizsarglīdzekļi, preces personālam. Ja Jūsu rīcībā ir informācija, vai kādam ir iespēja ātri pielāgoties to ražošanai, vai kāds var palīdzēt iegādāties vai arī ir citi "zināmi kanāli", kā tos var iegādāties, lūgums steidzami sazināties ar Nacionālā veselības dienesta direktoru Edgaru," teikts aicinājumā.

Kā ziņots, līdz 17.marta pēcpusdienai Latvijā apstiprināti jau 60 saslimšanas gadījumi ar "Covid-19", tostarp saslimis viens bērnudārza audzēknis un viens skolēns.

Jaunā koronavīrusa dēļ valstī izsludināta ārkārtējā situācija un noteikti plaši ierobežojumi.

KOMENTĀRI
Jūs varat pievienot savu komentāru ziņai, kas tiks nosūtīts portāla redaktoram. Ja tas saturēs aktuālu un redakcijai saistošu informāciju, ziņa tiks papildināta ar Jūsu iesūtīto komentāru un Jūs vai Jūsu norādītā persona tiksiet norādīti kā ziņas papildinājuma pirmavoti.


Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Vēlos saņemt citus jaunākos komentārus par šo rakstu, savā e-pastā!
Tava ziņa:
Uz augšu