Saturs atjaunots pirms ne vairāk kā 4 stundam
Šodien ir 2022. gada 6. decembris 05:31:42
Makroekonomika » Atbalsta akcīzes nodokļa nepiemērošanu dabasgāzei
Izvēlies kategoriju:
Rādīt informāciju: Ziņas Foto ziņas Preses relīzes Tirgus ziņas Intervijas
Atbalsta akcīzes nodokļa nepiemērošanu dabasgāzei
Autors: Solvita Barkāne, 04/08/2010 15:35

Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisija trešdien, 4.augustā, galīgajam lasījumam atbalstīja grozījumus likumā „Par akcīzes nodokli”, paredzot līdz 2014.gadam dabasgāzei nepiemērot akcīzes nodokli.

Lai cerētu uz veiksmīgu sarunu rezultātu ar kompāniju Gazprom par gāzes cenu samazinājumu, arī Latvijai jāparāda labā griba, atsakoties no nodokļa, kas jūtami paaugstina cenu, teica komisijas deputāts Vitālijs Aizbalts (LPP/LC).

Atbalstu akcīzes nodokļa samazināšanai šodienas komisijas sēdē pauda Latvijas Lielo pilsētu asociācijas un Latvijas siltumuzņēmumu asociācijas pārstāvji. Komisija neatbalstīja priekšlikumu akcīzes nodokli samazināt uz pusi.

Plānots, ka likuma izmaiņas stāsies spēkā nākamajā dienā pēc to izsludināšanas. Akcīzes nodoklis, kas būs iekasēts līdz likuma stāšanās brīdim, tiks atmaksāts.

KOMENTĀRI
Jūs varat pievienot savu komentāru ziņai, kas tiks nosūtīts portāla redaktoram. Ja tas saturēs aktuālu un redakcijai saistošu informāciju, ziņa tiks papildināta ar Jūsu iesūtīto komentāru un Jūs vai Jūsu norādītā persona tiksiet norādīti kā ziņas papildinājuma pirmavoti.


Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Vēlos saņemt citus jaunākos komentārus par šo rakstu, savā e-pastā!
Tava ziņa:
Uz augšu