Saturs atjaunots pirms ne vairāk kā 15 minūtēm
Šodien ir 2024. gada 16. jūlijs 17:50:35
Kultūra » RPIVA aicina apmeklēt festivālu “Saulkrasti Jazz 2010”
Izvēlies kategoriju:
Rādīt informāciju: Ziņas Foto ziņas Preses relīzes Tirgus ziņas Intervijas
RPIVA aicina apmeklēt festivālu “Saulkrasti Jazz 2010”
Autors: Laima Paula, 23/07/2010 16:35

Rīgas pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija (RPIVA) mūzikas interesentus aicina apmeklēt vērienīgāko brīvdabas džeza mūzikas notikumu Baltijā — XIII starptautisko festivālu “Saulkrasti Jazz 2010”, kura organizēšanā piedalās arī RPIVA lektors, lielisks bundzinieks Tālis Gžibovskis.

Pasākums no 19. līdz 24. jūlijam norisinās Saulkrastos, atpūtas kompleksā «Minhauzena Unda». Jau aizvadīti vairāki koncerti ar pasaules slavenu mūziķu piedalīšanos. Rīt festivāla noslēgumā paredzēti vēl divi koncerti - studentu koncerts (plkst. 12.00), kurā uzstāsies meistarklašu audzēkņu ansambļi kopā ar pedagogiem, un nobeiguma koncerts (plkst. 19:00), kurā ar savu sniegumu priecēs Mirage Octet un Assembly Singers, kā arī pasaulslavenais britu džeza ansamblis The James Taylor Quartet.

Festivālā “Saulkrasti Jazz 2010” meistarklasēs piedalās arī pieci RPIVA studenti, kas tādējādi cer iemācīties daudz ko jaunu, kā arī ar savu talantu priecēt apmeklētājus noslēguma koncertā.

“RPIVA vienmēr atbalstījusi šādus un līdzīgus pasākumus, kas ne tikai izklaidē, bet arī sniedz lieliskas zināšanas mūsu studentiem un ļauj baudīt pasaules klases muzikālo sniegumu. Tas ir lielisks stimuls jaunajiem mūziķiem tiekties pēc augstiem mērķiem, tādēļ esam ļoti gandarīti par sadarbību, kas izveidojusies ar “Saulkrasti Jazz” organizatoriem,” norāda RPIVA rektore Dace Markus.


KOMENTĀRI
Jūs varat pievienot savu komentāru ziņai, kas tiks nosūtīts portāla redaktoram. Ja tas saturēs aktuālu un redakcijai saistošu informāciju, ziņa tiks papildināta ar Jūsu iesūtīto komentāru un Jūs vai Jūsu norādītā persona tiksiet norādīti kā ziņas papildinājuma pirmavoti.


Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Vēlos saņemt citus jaunākos komentārus par šo rakstu, savā e-pastā!
Tava ziņa:
Uz augšu