Saturs atjaunots pirms ne vairāk kā 15 minūtēm
Šodien ir 2020. gada 10. jūlijs 13:18:55
Sociālpolitika » Noteiktas 20 dziesmas, kas cīnīsies par iespēju pārstāvēt Latviju Eirovīzijā
Izvēlies kategoriju:
Rādīt informāciju: Ziņas Foto ziņas Preses relīzes Tirgus ziņas Intervijas
Noteiktas 20 dziesmas, kas cīnīsies par iespēju pārstāvēt Latviju Eirovīzijā
Autors: BNA, Kaspars Breidaks, 16/01/2008 15:53


Noteiktas 20 dziesmas un to izpildītāji, kas piedalīsies Eirovīzijas nacionālās atlases pusfinālos, kas LTV1 ēterā tiks pārraidīti 2. un 9. februārī.

Starp pusfinālos iekļuvušajiem ir tādi jau zināmi izpildītāji, kā Elli U, Aisha, Elizabete Zagorska, Andris Ērglis, Lily, grupa Borowa Mc un citi. Vairāku dziesmu autori ir komponisti no Zviedrijas un Norvēģijas. Par uzvaru cīnīsies arī divas ilggadējā Eirovīzijas dalībnieka Mārtiņa Freimaņa dziesmas, kuras šoreiz izpildīs mazāk zināmi mākslinieki - grupa "Deja vu" un Dace Planāre.

No 21. līdz 23. janvārim klubā Essential notiks 2008. gada Eirovīzijas nacionālās atlases (Eirodziesmas-2008) pusfināla klipu filmēšana.

Desmit pusfinālu uzvarētāji 1. martā Olimpiskajā hallē “Ventspils” sacentīsies par iespēju pārstāvēt Latviju starptautiskajā konkursā Serbijā.


KOMENTĀRI
Jūs varat pievienot savu komentāru ziņai, kas tiks nosūtīts portāla redaktoram. Ja tas saturēs aktuālu un redakcijai saistošu informāciju, ziņa tiks papildināta ar Jūsu iesūtīto komentāru un Jūs vai Jūsu norādītā persona tiksiet norādīti kā ziņas papildinājuma pirmavoti.


Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Vēlos saņemt citus jaunākos komentārus par šo rakstu, savā e-pastā!
Tava ziņa:
Uz augšu