Saturs atjaunots pirms ne vairāk kā 15 minūtēm
Šodien ir 2023. gada 26. septembris 12:49:39
Uzņēmējdarbība » Minerālūdens ražotājam Evian radīta ekstravaganta dizaina stikla pudele
Izvēlies kategoriju:
Rādīt informāciju: Ziņas Foto ziņas Preses relīzes Tirgus ziņas Intervijas
Minerālūdens ražotājam Evian radīta ekstravaganta dizaina stikla pudele
Autors: Alise Jansone, 27/10/2008 11:09


Augstās modes metrs Žans Pols Gotjē (Jean Paul Gautier) ir radījis ekstravaganta dizaina stikla pudeli vadošajam dabīgā minerālūdens ražotājam Evian. Minerālūdens jaunā dizaina pudelēs ierobežotā skaitā tirdzniecībā nonāks novembra vidū.

Žans Pols Gotjē ir teicis, ka Evian pudeļu dizaina misija ir simbolizēt ūdens dabīgo tīrumu un pievērst uzmanību tam, ka tīrs ūdens ir arvien retāka parādība mūsu pasaulē un tādēļ tas ir jo īpaši vērtīgs.

Žana Pola Gotjē fantāzijas bagātība un uzdrošināšanās parādījās jau amizantā dizaina jauniešu jaunā gada pudeles izstrādē. Šo dizainu caurstrāvo Evian ūdens dabiskums un neatkārtojamā tīrība. Latvijā ūdens šajās pudelēs tiks pārdots ekskluzīvos restorānos, viesnīcās un veikalos.

Papildus jaunajai tā saucamai prêt-à-porter kolekcijai, kas drīzumā nonāks tirdzniecībā, Gotjē ir izstrādājis arī haute couture kolekciju – retus eksponātus, kurus pārdodot izsolē, tiks iegūti līdzekļi labdarībai pasaules ūdens rezervju saglabāšanai.

Ekskluzīvā Žana Pola Gotjē Evian pudele pirmo reizi sabiedrības priekšā tika prezentēta modes nedēļas ietvaros, kas oktobrī norisinājās Parīzē. Jauno Evian pudeli dizaineris publikai demonstrēja personīgi, prezentācijā piedalījās daudzas slavenības, tai skaitā arī skandalozā grupa Pussycat Dolls.
KOMENTĀRI
Jūs varat pievienot savu komentāru ziņai, kas tiks nosūtīts portāla redaktoram. Ja tas saturēs aktuālu un redakcijai saistošu informāciju, ziņa tiks papildināta ar Jūsu iesūtīto komentāru un Jūs vai Jūsu norādītā persona tiksiet norādīti kā ziņas papildinājuma pirmavoti.


Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Vēlos saņemt citus jaunākos komentārus par šo rakstu, savā e-pastā!
Tava ziņa:
Uz augšu