Saturs atjaunots pirms ne vairāk kā 4 stundam
Šodien ir 2020. gada 6. jūlijs 19:57:00
Sociālpolitika » Paziņojums par akcijām Gruzijas atbalstam, informāciju sniedz Latvijas – Gruzijas sadarbības fonds
Izvēlies kategoriju:
Rādīt informāciju: Ziņas Foto ziņas Preses relīzes Tirgus ziņas Intervijas
Paziņojums par akcijām Gruzijas atbalstam, informāciju sniedz Latvijas – Gruzijas sadarbības fonds
Autors: Andrejs Kruskops, 12/08/2008 13:47

Latvijas – Gruzijas sadarbības fonds ir saņemis priekšlikumus no Latvijas autovadītājam izteikt protestu pret Krievijas agresiju suverēnās Gruzijas terirorijā, informē fonda valdes priekšsēdētājs Andrejs Krūskops.

Tā kā Krievijas puse ciniski noliedz tās bruņutehnijas un desanta vienību klātbūtni Gruzijas pilsētās Zugdidi, Gori, citās apdzīvotās vietās un turpina bombardēt galvaspilsētas Tbilisi priekšpilsētas, to nevar vērtēt savādāk, kā starptautiskās sabiedrības mānīšanu.

Šādā situācijā Latvijas – Gruzijas sadarbības fonds aicina visus rīgas autovadītājus, kuriem nāksies braukt pa Kalpaka bulvāri vai Antonijas ielām, braucot gar Krievijas Federācijas vēstniecības ēku, ieslēgt garu skaņas signālu savā automobilī.

Aicinam izplatīt šo informāciju arī citu autovadītāju starpā un turpināt akciju nepārtraukti līdz Krievijas karaspēka izvešanai no Gruzijas teritorijas.Kontaktinformacija:
Latvijas - Gruzijas sadarbibas fonds
Valdes priekshsedetajs Andrejs Kruskops
Tel.(371)29538429
andrejs.kruskops@alioni.lv
KOMENTĀRI
Jūs varat pievienot savu komentāru ziņai, kas tiks nosūtīts portāla redaktoram. Ja tas saturēs aktuālu un redakcijai saistošu informāciju, ziņa tiks papildināta ar Jūsu iesūtīto komentāru un Jūs vai Jūsu norādītā persona tiksiet norādīti kā ziņas papildinājuma pirmavoti.


Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Vēlos saņemt citus jaunākos komentārus par šo rakstu, savā e-pastā!
Tava ziņa:
Uz augšu