Saturs atjaunots pirms ne vairāk kā 4 stundam
Šodien ir 2022. gada 4. oktobris 23:44:58
Uzņēmējdarbība » Pret parazītu līdzekļa "Detoxic" popularitāte aug
Izvēlies kategoriju:
Rādīt informāciju: Ziņas Foto ziņas Preses relīzes Tirgus ziņas Intervijas
Pret parazītu līdzekļa "Detoxic" popularitāte aug
Autors: Publicitātes materiāls, 04/04/2017 16:41


Produkta “Detoxic”, kas pilnībā iznīcina visu tipu parazītus ķermenī, popularitāte turpina pieaugt. Acīmredzot, klienti ir pārliecinājušies, ka tas pilnībā drošs, augsti efektīvs un bez blakusefektiem. Produkts izgājis klīniskas pārbaudes un ieguvis starptautisku kvalitātes sertifikātu, tāpēc daudz jautājumu rada Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) aicinājums patērētājiem būt kritiskiem un akli neuzticēties dažādiem produktiem, kuri pēc dienesta vārdiem, ir maskēti zem uztura bagātinātāju nosaukuma.

Atsaucoties uz PVD informāciju un aicinājumu nelietot līdzekli, “Detoxic” norāda, ka produkts ir pilnībā dabīgs un ieguvis arī starptautisku kvalitātes sertifikātu. Uz dienesta norādi, ka “Detoxic” nav reģistrēts Pārtikas un veterinārajā dienestā, tātad Latvijā šo produktu izplatīt nav atļauts, produkta īpašnieki uzsver, ka produkts tiek pārdots Eiropas Savienības tirgū un šajā gadījumā drīzāk jautājums ir par Latvijas likumdošanu un tās neatbilstību Eiropas likumu normām.

Tiek minēts, ka saskaņā ar pētījumiem, ko veikuši zinātnieki visā pasaulē, simtiem tūkstošu cilvēku mirst no dažādiem parazītu tipiem. Produkts paredzēts, lai atbrīvotu cilvēka ķermeni no parazītiem, kas var iemitināties jebkurā orgānā, kaulā, muskulī vai smadzenēs. To atzinīgi novērtējuši jau neskaitāmi klienti, par ko liecina produkta augošie pārdošanas radītāji. Produkta labāka īpašība ir tā, ka tas ir dabīgs - preparāta sastāvā ir dabīgas sastāvdaļas no augu valsts: pelašķi, čemuru augstiņš, krustnagliņas, kā arī 20 efektīvu sastāvdaļu sintēze.

Ņemot vērā faktu, ka “Detoxic” ir pilnībā drošs un sertificēts produkts, kas nodrošina 100% atbrīvošanos no parazītiskām infekcijām, tiek pausta neizpratne par PVD pārspīlēto aicinājumu produktam neuzticēties un to vajadzības gadījumā nelietot. Paziņojumam gan tiek aicināts pieiet izsvērti, jo tajā netiek minēts neviens gadījums, kad produkts būtu izrādījies neefektīvs, tāpat nav zināms par klientu sūdzībām vai ekspertu atzinumiem, kas pierādītu, ka līdzeklis būtu kaitīgs lietošanai.

Kā ražotāja paziņojumā medijiem norādīts, “Detoxic” mudina kritiskāk izvērtēt publiskajā telpā pieejamo informāciju un aicina patērētājus pašiem pārliecināties par produkta kvalitāti, ko augsti novērtējuši gan starptautiskie eksperti, gan klienti visā Eiropā.

Saite uz produkta lapu: skatīt šeit

Saite uz ZM informāciju: skatīt šeit
KOMENTĀRI
Jūs varat pievienot savu komentāru ziņai, kas tiks nosūtīts portāla redaktoram. Ja tas saturēs aktuālu un redakcijai saistošu informāciju, ziņa tiks papildināta ar Jūsu iesūtīto komentāru un Jūs vai Jūsu norādītā persona tiksiet norādīti kā ziņas papildinājuma pirmavoti.


Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Vēlos saņemt citus jaunākos komentārus par šo rakstu, savā e-pastā!
Tava ziņa:
Uz augšu