Saturs atjaunots pirms ne vairāk kā 15 minūtēm
Šodien ir 2023. gada 26. septembris 11:25:12
Uzņēmējdarbība » Rietumu Banka ir finansējusi uzņēmuma Benetti jahtas iegādes darījumu
Izvēlies kategoriju:
Rādīt informāciju: Ziņas Foto ziņas Preses relīzes Tirgus ziņas Intervijas
Rietumu Banka ir finansējusi uzņēmuma Benetti jahtas iegādes darījumu
Autors: Publicitātes materiāls, 13/02/2017 14:37


Benetti ir mūsdienu kuģubūves leģenda – uzņēmums, kas ražo produkciju, ko uzskata par kvalitātes etalonu un stila paraugu. Uzņēmuma ražoto kuģu komforta līmeni var salīdzināt ar izcilāko viesnīcu luksa numuriem.

Eksperti uzskata, ka luksusa jahtu industrija ir pietiekoši stabila un tās svarīgākās nozares spēj attīstīties arī mainīgos tirgus apstākļos – tie ir gan brokeru pakalpojumi, gan čarteri, gan būvniecība. Britu izdevuma Boat International sniegtie dati par jahtu biznesu liecina, ka 2016. gada beigās tika realizēti 755 pasūtījumi jaunu kuģu būvēšanai un esošo rekonstrukcijai – tas ir pēdējo septiņu gadu rekords.

Līderpozīcijas šajā uzņēmējdarbības jomā saglabā itāļu ražotāji, kuriem pieder trešā daļa no kopējā tirgus. Benetti kuģu būvētava atrodas Toskānā. 2015. gadā tajā uzbūvēja 11 jahtas un septiņas jahtas, kuru garums pārsniedz 50 metrus. Otro un trešo vietu ražošanas apjomu ziņā ieņem Nīderlande un Turcija.

Rietumu Banka pēdējos gados saviem klientiem gan Latvijā, gan citās valstīs sniedz finansējumu, veicot darījumus ar tādiem luksa aktīviem kā jahtas un privātās lidmašīnas – gan biznesa, gan privātām vajadzībām. Tiek piedāvāti arī kredīti, par ķīlu izmantojot klientam jau piederošu luksa aktīvu.

Rietumu Bankas Transporta kreditēšanas nodaļas vadītājs Vladimirs Burhanovs stāsta: „Rietumu Banka sniedz pakalpojumus, kas interesē mūsu klientus un ir saistīti ar viņu uzņēmējdarbību. Pētot savu klientu intereses, piedāvājam pakalpojumus, kas ir aktuāli šobrīd un būs tādi arī nākotnē. Savulaik mēs bijām vieni no pirmajiem, kas mūsu reģionā piedāvāja tādu pakalpojumu kā luksa aktīvu finansēšana. Daudzi šādu pakalpoju joprojām uzskata par sarežģītu nestandarta uzdevumu, savukārt mēs esam gatavi strādāt saskaņā ar klientu vajadzībām.

Pēdējos gados regulāri ziņojam par veiksmīgiem darījumiem, finansējot un refinansējot lidmašīnu, biznesa klases lidaparātu, motoru un buru jahtu iegādi.”

Rietumu Banka ziņo, ka Benetti jahtas refinansēšanas darījums ir īstenots veiksmīgi, panākumus noteica arī tās izgatavošanas izcilā kvalitāte un augstais pieprasījums otrreizējā tirgū.
KOMENTĀRI
Jūs varat pievienot savu komentāru ziņai, kas tiks nosūtīts portāla redaktoram. Ja tas saturēs aktuālu un redakcijai saistošu informāciju, ziņa tiks papildināta ar Jūsu iesūtīto komentāru un Jūs vai Jūsu norādītā persona tiksiet norādīti kā ziņas papildinājuma pirmavoti.


Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Vēlos saņemt citus jaunākos komentārus par šo rakstu, savā e-pastā!
Tava ziņa:
Uz augšu