Saturs atjaunots pirms ne vairāk kā 15 minūtēm
Šodien ir 2023. gada 2. decembris 10:42:59
Uzņēmējdarbība » Capitalia uzņēmumiem Baltijas valstīs pērn izsniegusi finansējumu 8 miljonu eiro apmērā
Izvēlies kategoriju:
Rādīt informāciju: Ziņas Foto ziņas Preses relīzes Tirgus ziņas Intervijas
Capitalia uzņēmumiem Baltijas valstīs pērn izsniegusi finansējumu 8 miljonu eiro apmērā
Autors: Publicitātes materiāls, 07/02/2017 10:34


Pērn AS Capitalia finansējusi 465 uzņēmumus Baltijas valstīs vairāk nekā 8 miljonu eiro apmērā. No tiem puse jeb 50% ir Latvijas mazie uzņēmumi, savukārt 40% Lietuvas un 10% Igaunijas. Kopumā pērn uzņēmumiem izsniegto kredītu apjoms audzis par 180%, kas ir lielākais pieaugums kopš 2012. gada.

“Aizvadītajā gadā esam īstenojuši virkni aktivitāšu, lai veicinātu finansējuma pieejamību mazā biznesa attīstībai Baltijas valstīts. Tā pērn Capitalia veiksmīgi uzsāka savu darbību Igaunijā, īsā laikā atbalstot 50 uzņēmumus. Esam attīstījuši rēķinu pārdošanas pakalpojumu, kas kļuvis ļoti pieprasīts uzņēmēju vidū, kā arī esam strādājuši, lai šajā gadā ieviestu virkni jaunu finanšu produktu mazo uzņēmumu atbalstam. Kā viens no šogad iecerētajiem jaunumiem ir Capitalia savstarpējās aizdevumu platformas izveide, ar kuras palīdzību uzņēmumi varēs piesaistīt investoru aizdevumus līdz pat vienam miljonam eiro. Tādējādi arī šajā gadā plānojam aktīvi kāpināt uzņēmumiem izsniegtā finansējuma apmēru,” norāda Juris Grišins, AS Capitalia vadītājs.

AS Capitalia visvairāk ir finansējusi tirdzniecības un ražošanas nozarē strādājošos mazos uzņēmumus. Vidējā izsniegtā aizdevuma summa vienam uzņēmumam ir 12000 eiro, ar vidējo aizdevuma termiņu uz 10 mēnešiem. Uzņēmējdarbības attīstībā vienlīdz aktīvi investē kā pilsētās, tā reģionos reģistrētie uzņēmumi.

Visbiežāk uzņēmumi izmanto Capitalia sniegtos finansēšanas pakalpojumus papildu jau esošiem bankas aizdevumiem, kā arī situācijās, kad bankas aizdevums nav piemērots vai pieejams. Tā pērn uzņēmumi visbiežāk izmantojuši aizņēmumu apgrozāmo līdzekļu vai investīciju finansēšanai, kā arī rēķinu pārdošanu, kas ļauj mazajiem uzņēmumiem saņemt naudu uzreiz par rēķiniem, kuru apmaksa citādāk būtu jāgaida 30 līdz 90 dienas (to jau izmantojuši 75 uzņēmumi).

Jums ir iespēja iesūtīt uzņēmuma kontaktinformāciju, ja vēlaties, lai ar Jums sazinās par sadarbības iespēju finanšu piesaistē: http://pieteikums.lv/capitalia
KOMENTĀRI
Jūs varat pievienot savu komentāru ziņai, kas tiks nosūtīts portāla redaktoram. Ja tas saturēs aktuālu un redakcijai saistošu informāciju, ziņa tiks papildināta ar Jūsu iesūtīto komentāru un Jūs vai Jūsu norādītā persona tiksiet norādīti kā ziņas papildinājuma pirmavoti.


Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Vēlos saņemt citus jaunākos komentārus par šo rakstu, savā e-pastā!
Tava ziņa:
Uz augšu