Saturs atjaunots pirms ne vairāk kā 4 stundam
Šodien ir 2021. gada 4. decembris 03:39:24
Sports » Ķīpsalā Monster Truck šovs
Izvēlies kategoriju:
Rādīt informāciju: Ziņas Foto ziņas Preses relīzes Tirgus ziņas Intervijas
Ķīpsalā Monster Truck šovs
Autors: BT1, fotogrāfs: Edijs Pālens, 30/04/2010 18:07


11. Rīgas Starptautiskā autošova apmeklētāji Ķīpsalā līdztekus interesantai ekspozīcijai un dažādiem šoviem varēja vērot arī iespaidīgā milzu monstra Monster Truck šovu

Iespaidīgais automobilis Monster Truck ceļu mēro no Zviedrijas. Šova vajadzībām tiks ierīkota speciāla 120 metrus gara trase, un kopumā tiks izmantotas 10 automašīnas, kuras šis milzis pārvarēs bez jebkādām grūtībām.

Monster Truck šovs ir radies ASV, kur tas ir pat populārāks par “Formula 1” sacensībām. Arī Zviedrijā un Somijā šie šovi ir ārkārtīgi populāri. Monster Truck šovs noteikti ir jāredz, jo vienīgo reizi Latvijā to varēja redzēt 2006. gadā Biķerniekos, un to noskatījās vairāk nekā 8000 skatītāju.

Kas “lācītim” vēderā?
Iespaidīgais, Ķīpsalā redzamais visurgājējs ir veidots uz Lamborghini Countach bāzes. Lielākoties šie monstri ir veidoti uz džipu vai pikapu bāzes, taču šim par pamatu ir izmantots zemais un ātrais šosejas sporta auto, tādēļ šis visurgājējs izskatās ārkārtīgi neparasti.

Tam ir 1475 ZS, svars 4700 kg un riteņu bāze – 3,3 metri. Tradicionāli šo milzeņu augstums ir gandrīz 4 metri, riteņi gandrīz 2 metru diametrā un vairāk nekā 1 metra platumā. Rīgā redzamajam monstram ir izmantotas “Trelleborg Twin 66” riepas, 34”x 20” diski un 20”amortizatori. Automobiļa gabarīti ir tik iespaidīgi, ka tikai ar četriem stūrējamiem riteņiem tas ir ērti manevrējams starp dažādiem šķēršļiem un ir spējīgs pārlēkt pāri 14 vieglajām automašīnām un sasniegt lēciena augstumu līdz pat 8 metriem.

Vairāk informācijas: www.monstertruck.nu. Šeit piedāvājam ielūkoties video, lai paši savām acīm redzētu, uz ko ir spējīgs šis milzis: http://www.youtube.com/watch?v=ppHmJZW5VZU.

Šovs būs skatāms 30. aprīlī un 1. maijā plkst. 12.00 un plkst. 15.00, 2.maijā plkst. 12.30 un plkst. 14.00.


KOMENTĀRI
Jūs varat pievienot savu komentāru ziņai, kas tiks nosūtīts portāla redaktoram. Ja tas saturēs aktuālu un redakcijai saistošu informāciju, ziņa tiks papildināta ar Jūsu iesūtīto komentāru un Jūs vai Jūsu norādītā persona tiksiet norādīti kā ziņas papildinājuma pirmavoti.


Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Vēlos saņemt citus jaunākos komentārus par šo rakstu, savā e-pastā!
Tava ziņa:
Uz augšu