Saturs atjaunots pirms ne vairāk kā 4 stundam
Šodien ir 2021. gada 15. maijs 07:33:24
Izklaide » Sakarā ar ekonomikas kritumu Latvijā atcelts otrais plānotais "Metallica" koncerts
Izvēlies kategoriju:
Rādīt informāciju: Ziņas Foto ziņas Preses relīzes Tirgus ziņas Intervijas
Sakarā ar ekonomikas kritumu Latvijā atcelts otrais plānotais "Metallica" koncerts
Autors: Laima Paula, 11/01/2010 10:27

Izmaiņas “Metallica” Eiropas turnejas grafikā – otrais Rīgas koncerts pārcelts uz Tallinu. Grupas pārstāvji un tūres rīkotāji ar nožēlu paziņo, ka “Metallica” otrais Rīgas koncerts, kas sākotnēji bija ieplānots 2010. gada 18. aprīlī, tiek pārcelts uz Tallinu. Saistībā ar ekonomikas kritumu Latvijā nebija pietiekams pieprasījums pēc divu koncertu biļetēm, tāpēc grupa lēma tos apvienot vienā.

“Metallica” ar nepacietību gaida savu atgriešanos Rīgā pēc fantastiskā koncerta lietainajā 2008. gada jūlija dienā un no sirds cer, ka šīs izmaiņas neapgrūtinās fanus. 18. aprīlī “Metallica” dosies uz Tallinu Igaunijā, kur sniegs koncertu “Saku Suurhall” arēnā. Kad 2006. gada jūnijā “Metallica” uzstājās Tallinā, tas kļuva par visu laiku lielāko dzīvas mūzikas koncertu Baltijā. Grupa ir ļoti saviļņota pirms gaidāmās atgriešanās.

Otrā Rīgas koncerta biļešu īpašnieki tiek aicināti iegādātās biļetes apmainīt pret biļetēm uz pirmo koncertu, kas notiks 17. aprīlī Rīgā, vai uz koncertu, kas notiks 18. aprīlī Tallinā. Stāvbiļetes uz pirmo koncertu 17. aprīlī vairs nav pieejamas, tāpēc otrā koncerta stāvvietu biļešu īpašnieki varēs apmainīt iegādātās biļetes pret augstākas vērtības sēdvietām uz pirmo koncertu bez papildu piemaksas.


KOMENTĀRI
Jūs varat pievienot savu komentāru ziņai, kas tiks nosūtīts portāla redaktoram. Ja tas saturēs aktuālu un redakcijai saistošu informāciju, ziņa tiks papildināta ar Jūsu iesūtīto komentāru un Jūs vai Jūsu norādītā persona tiksiet norādīti kā ziņas papildinājuma pirmavoti.


Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Vēlos saņemt citus jaunākos komentārus par šo rakstu, savā e-pastā!
Tava ziņa:
Uz augšu