Saturs atjaunots pirms ne vairāk kā 15 minūtēm
Šodien ir 2023. gada 26. septembris 11:43:47
Sports » Iespējams, Pasaules hokeja čempionāts 2014. gadā notiks Rīgā
Izvēlies kategoriju:
Rādīt informāciju: Ziņas Foto ziņas Preses relīzes Tirgus ziņas Intervijas
Iespējams, Pasaules hokeja čempionāts 2014. gadā notiks Rīgā
Autors: Solvita Barkāne, 06/05/2009 15:51

Rīgas domes priekšsēdētājs Jānis Birks ir pārliecināts, ka līdz 2014. gadam Rīgā būs panākta ekonomiska augšupeja un Rīgas dome būs spējīga sniegt nepieciešamo atbalstu Pasaules hokeja čempionāta norisei Rīgā, ja vien 8. maijā Šveices galvaspilsētā Bernē čempionāta organizēšana tiks uzticēta Latvijai.

Kā norāda J.Birks: „Rīga pēdējos pāris gados ir ļoti strauji augusi un attīstījusies, un domāju, ka pašreizējā ekonomiskā situācija nedrīkst kalpot par ieganstu, lai mēs pārtrauktu domāt par nākotnes iecerēm un vienlaikus arī iespējām.”

Arī Rīgas mērs dosies uz Berni, lai jau rīt klātienē uzrunātu Starptautiskās hokeja federācijas ikgadējā kongresa dalībniekus, kuri ar savu balsojumu noteiks kura no kandidātvalstīm – Latvija, Baltkrievija, Ungārija vai Ukraina – iegūs tiesības 2014. gadā savā valstī rīkot Pasaules hokeja čempionāta sacīkstes.

„Rīgai Pasaules hokeja čempionāta organizēšana nozīmētu lielu viesu pieplūdumu pilsētā, kas dotu darbu rīdziniekiem un papildus ieņēmumus Rīgas uzņēmējiem – viesnīcām, transportam, ēdināšanas iestādēm un citiem,” uzskata J.Birks.

KOMENTĀRI
Jūs varat pievienot savu komentāru ziņai, kas tiks nosūtīts portāla redaktoram. Ja tas saturēs aktuālu un redakcijai saistošu informāciju, ziņa tiks papildināta ar Jūsu iesūtīto komentāru un Jūs vai Jūsu norādītā persona tiksiet norādīti kā ziņas papildinājuma pirmavoti.


Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Vēlos saņemt citus jaunākos komentārus par šo rakstu, savā e-pastā!
Tava ziņa:
Uz augšu