Saturs atjaunots pirms ne vairāk kā 4 stundam
Šodien ir 2021. gada 20. oktobris 01:26:55
Sports » F-1 Pasaules čempionātu translēs VIASAT
Izvēlies kategoriju:
Rādīt informāciju: Ziņas Foto ziņas Preses relīzes Tirgus ziņas Intervijas
F-1 Pasaules čempionātu translēs VIASAT
Autors: Laima Paula, 23/02/2009 11:52

VIASAT Broadcasting ir iegādājies ekskluzīvas tiesības translēt FIA Pirmās Formulas Pasaules čempionātu 2009., 2010. un 2011. gada sezonas. Sacensības tiešraidē translēs TV3 Latvia kanāls, savukārt treniņbraucienu un kvalifikāciju tiešraides nodrošinās jaunais specializētais sporta kanāls - VIASAT SPORT BALTIC (VSB), informē TV3 Latvia direktore Baiba Zūzena.

Pirmās formulas 2009. gada sezona sāksies ar Austrālijas kausa izcīņu Melburnā - nedēļas nogalē no 27. līdz 29. martam. Tā noslēgsies ar Abu Dabi kausa izcīņu no 30. oktobra līdz 1. novembrim. Kopumā 2009. gada sezonā notiks 17 Pirmās formulas posmi.

Esam pagodināti, ka TV3 skatītājiem Latvijā būs iespēja redzēt ekskluzīvas sacensību tiešraides interesantākajā autosporta disciplīnā pasaulē. Tas arī apliecina mūsu apņemšanos nodrošināt mūsu skatītājiem labāko pieejamo izklaidi,” norāda Baiba Zūzena.

TV3 Latvia sporta raidījumu producents un VSB programmu direktors Toms Circenis skaidro, ka ”F-1 būs ne tikai notikums TV3 Latvia ēterā, šīs sacensības būs lielisks papildinājums sporta tiesību paketei VSB kanālā. Līdzās sacensībām, atrodot iespēju tiešraidē translēt arī treniņbraucienus un kvalifikāciju, skatītājiem tiek dota iespēja pilnībā sekot līdzi Pirmās formulas sezonai.”
KOMENTĀRI
Jūs varat pievienot savu komentāru ziņai, kas tiks nosūtīts portāla redaktoram. Ja tas saturēs aktuālu un redakcijai saistošu informāciju, ziņa tiks papildināta ar Jūsu iesūtīto komentāru un Jūs vai Jūsu norādītā persona tiksiet norādīti kā ziņas papildinājuma pirmavoti.


Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Vēlos saņemt citus jaunākos komentārus par šo rakstu, savā e-pastā!
Tava ziņa:
Uz augšu